מסכמים שבוע בוועדת הכספים

רגע לפני ערב החג, אנחנו מוזילים את הדלק בעשרות שקלים לתדלוק ומאות שקלים בחודש לכל משפחה!ביום רביעי כינסתי את ועדת הכספים כדי להוזיל את המס על הדלק בחצי שקל לליטר, מהלך שמתאפשר בין היתר בזכות הגירעון הנמוך, הצמיחה הכלכלית והמדיניות האחראית של שר האוצר.

כעת מחירי הדלק ירדו ל6.94 ₪ בלבד. אנחנו עושים הכל כדי לתרגם את חוזק הכלכלה לאיתנות הפיננסית של האזרחים.

מגדילים הכנסה למשפחות עובדות!

אישרנו בוועדה לקריאה שניה ושלישית את התוכנית הכלכלית של שר האוצר.
החוק יגדיל את ההכנסה ל610 אלף משפחות, באמצעות מתן נקודות זיכוי להורים במס הכנסה שיעניקו 5,332₪ לשני ההורים יחד על כל ילד בגיל 6-12, והגדלת מענק העבודה לעובדים בשכר נמוך ב40%!

עם פתיחת מושב הקיץ בכנסת, בחודש מאי, נכנס את מליאת הכנסת כדי להצביע על החוק ולהכניסו לתוקף.

הגירעון הנמוך ביותר!

הגירעון הכלכלי של מדינת ישראל עומד היום על 1.4%, הנמוך ביותר מזה 14 שנה. זאת תוצאה של מדיניות אחראית ועבודה יסודית שמתבצעת בהובלתו של שר האוצר. אל תשכחו שרק לפני שנה הגירעון היה דו ספרתי, בשל מדיניות פופוליסטית פזרנית של ביבי-כץ.  עכשיו נותר לתרגם את חוזק הכלכלי לחוסן הפיננסי של כל אזרח ואזרחית בישראל, ולהגדיל את הנטו לאלו שעובדים ומשלמים מיסים.

ועידת המפלגה החמישית של ישראל ביתנו

במשך החודשים הבודדים מאז הקמת הממשלה, העברנו את התקציב החברתי ביותר, שכלל את העלאת שכר החיילים, ניצולי השואה והקשישים. מנענו סגרים שעצרו את הסחרור הכלכלי, והורדנו את גירעון המדינה לשיא שלא נראה מעולם 1.4%.

העברנו את הרפורמה בחקלאות, הורדנו מכסי יבוא, ונמשיך לפעול בכדי לשחרר את הכלכלה משליטת המונופולים וכבלי הריכוזיות. בתקציב הקרוב נפעל לתרגם את החוזק הכלכלי שיצרנו, לחוזק בכיס האזרחים והאזרחיות והורדת יוקר המחיה בצורה ממשית.

שמנו סוף להתעסקות הפוליטית הפולחנית שנוצרה במשך 4 סבבי בחירות, והכי חשוב- הבאנו שקט תעשייתי, עצרנו את השיסוי ופעלנו להחזיר את אמון התושבים בנבחרי הציבור. ישראל ביתנו תמשיך להיות הגורם המייצב, השפוי והאחראי, כי הדבר היחיד שמוביל אותנו הוא האינטרס הציבורי.

חגיגות בר מצווה ל120 יתומים

הייתה לי הזכות להגיע לאירוע מיוחד ומרגש, חגיגות בר מצווה ל-120 יתומים.  תודה לחב״ד שמלמדים את כולנו על סובלנות ואהבת הזולת, שעוטפים את הילדים במשך כל השנה ולא רק היום, ושהרימו אירוע כל כך גדול ומכובד. מזל טוב לילדים המקסימים, וחג פסח שמח.

בתקשורת

ניוזלטר -ארכיון