בהפגנה שקיימו הורים לתלמידים בבית הספר גבריאלי במחאה על ההחלטה לסגור את בית הספר השתתפו גם ח"כ אלכס קושניר ממפלגת ישראל ביתנו, יו"ר מטה הנשים של המפלגה שרון רופא אופיר וסגן ראש העיר לזר קפלון מסיעת חיפה ביתנו. קושניר: "יש לעצור לאלתר את סגירתו של גבריאלי"

הורים לתלמידים בבית הספר גבריאלי הפגינו היום (ראשון) במחאה על ההחלטה של עיריית חיפה ומשרד החינוך לסגור את בית הספר בסוף שנת הלימודים ולפזר את תלמידיו בין בתי הספר בשכונת נוה שאנן. בהפגנה השתתפו גם ח"כ אלכס קושניר ממפלגת ישראל ביתנו, יו"ר מטה הנשים של המפלגה שרון רופא אופיר וסגן ראש העיר לזר קפלון מסיעת חיפה ביתנו שבאו להביע תמיכתם במאבקם של ההורים.

קושניר: "כאשר פנו אלי נציגי ועד ההורים פניתי למחוז הצפון במשרד החינוך בדרישה למצוא פתרון חלופי ומיידי לסוגיה. לצערי, עד לרגע זה לא קיבלתי תשובה לפניותי. סגירתו של גבריאלי, שידוע כבית ספר המשלב את הקהילות השונות תמיט אסון על השכונה ועל ערך החיים המשותפים בה". קושניר שלח מסר גם לראש העיר עינת קליש רותם ואמר: "אני קורא מכאן שוב לראש העיר ולמשרד החינוך – יש לעצור לאלתר את סגירתו של גבריאלי".

רופא אופיר, אשר מועמדת לכנסת מטעם ישראל ביתנו, הביעה את התנגדותה למהלך: "בית הספר גבריאלי הוא פנינה בלב השכונה שבה קיים מרקם תושבים ייחודי שמאפיין את חיפה, וסגירתו תכלה את השכונה. כראש מטה הנשים קשה לי להבין כיצד אמהות ואבות שקורסים גם כך תחת הנטל יוכלו להתמודד עם העובדה שילדיהם ייאלצו ללמוד במקומות מרוחקים כל כך".

יאנה סמאר, אמא לילד בכיתה ה' בבית הספר: "קושניר ערך סיור במקום והבטיח שהוא איתנו במאבק נגד סגירת בית הספר ושהוא יעזור לנו ככל שאפשר. גם מבחינתו אין שום סיבה שבית הספר ייסגר, והוא ייאבק לטובת זה, ולא רק לפני הבחירות הקרבות אלא גם אחריהן. פנינו לעוד חברי כנסת ואנחנו מצפים לתשובות מהם".

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments